Звернення до ТОВ “ЦЕНТРБУДСЕРВІС” про переведення будинку на поквартирний облік до «КиївВодоканалу»

11 серпня 2016 року ТОВ “ЦентрБудсервіс” розмістило в під’їздах нашого будинку оголошення про очікуване відключення подачі води в будинку з 22 серпня внаслідок великої заборгованості за послуги.

Подібні оголошення не мають ефекту. Бо неплатники їх ігнорують, а добропорядні жителі, що своєчасно платять за послуги, вдіяти нічого не можуть.

Такою “агітацією” ЖЕК тільки псує нам настрій, замість реальної боротьби з боржниками в судах та закручування їм вентилів на подачу води.

Єдиним рішенням цієї проблеми буде переведення будинку на прямі договори з “КиївВодоканалом”. Це потужна організація, яка вміє ефективно працювати з боржниками. Щоб перейти індивідуальні договори, ЖЕК повинен провести організаційну роботу та подати до “КиївВодоканалу” відповідний набір документів.

Саме ТОВ “ЦентрБудсервіс”, очевидно, не здатне дійти до простого висновку про перехід на індивідуальні договори. Тому, ми звертаємось по ЖЕКу з відповідним письмовим проханням та закликаємо це зробити всіх небайдужих жителів.

Просимо кожного направити на електронну скриньку ТОВ “ЦентрБудсервіс” (з якої ми отримуємо квитанції за послуги) повідомлення з текстом, вказаним нижче (текст можна змінити на свій смак).  

Влаштуємо ЖЕКу електронний флешмоб – хай вони зрозуміють, що нас хвилює якість послуг!

 

Електронна адреса отримувача: cbsbuh@ukr.net

Заголовок електронного повідомлення: Переведення будинку на поквартирний облік до «КиївВодоканалу»

Товариству з обмеженою відповідальністю “ЦЕНТРБУДСЕРВІС”

Від ____________прізвище, ім’я________
Адреса: м.Київ вул. Дегтярівська, 25 А, корп. 1, квартира _ххх__

13 серпня 2016 року

ЗВЕРНЕННЯ

У зв’язку з накопиченням величезної протермінованої заборгованості ТОВ «ЦЕНТРБУДСЕРВІС» перед «КиївВодоканалом» прошу :

  • Перевести наш будинок (вул. Дегтярівська, 25 А, корп. 1, м.Київ) на поквартирний облік до «КиївВодоканалу» з тим, щоб кожна квартира сплачувала за водопостачання та водовідведення окремо, і не залежала від недбалих власників
  • Перекрити подачу води неплатникам.
  • Стягнути протерміновану заборгованість власників квартир (за опалення, гарячу воду, подачу та відведення води та електроенергію) в судовому порядку з відшкодуванням втрат «ЦЕНТРБУДСЕРВІС» (пеня та санкції «КиївЕнерго», «КиївВодоканалу», юридичні, судові та інші витрати).
  • Розмістити публічно, на дошках оголошень в будинку перелік квартир, що мають протерміновану заборгованість за комунальні послуги з вказанням сум.

* * *
Запрошуємо обговорити цю статтю на нашій сторінці в мережі Facebook