Завдання ОСББ

Завдання ОСББ (на найближчий рік після створення)

П Р О Е К Т
(публікується з метою обговорення, постійно редагується та доповнюється, всі дані терміни та цифри – оціночні)

1) Зниження тарифу на обслуговування будинку та прибудинкової території принаймні на 20%. В першу чергу, за рахунок припинення оплати податку на прибуток та перерахування прибутку власникам ЖЕКу.

2) Відновлення подачі в будинок гарячої води;

3) Перехід на індивідуальні договори з «КиївЕнерго» та «КиївВодоканалом». Ймовірно, для цього доведеться оплатити відновлення технічних документів, які вимагаються вказаними організаціями – отримати технічні документи від ЖЕКу, очевидно, буде складно. Тривалість 2-6 місяців, вартість 20-50 тис грн.

4) Приватизація прибудинкової території. Це необхідно задля попередження небажаної забудови поруч з будинком. Під час приватизації спробуємо розширити прибудинкову територію – в першу чергу, за рахунок сусідньої новобудови-довгобуду. Тривалість – 6-12 місяців, вартість 5-20 тис грн.

5) Створення / модернізація / налаштування сучасної протипожежної системи в будинку. Тривалість – 6-12 місяців, вартість 0,3-1 млн грн.

6) Налаштування якісної системи відеоспостереження в будинку та у дворі. Тривалість – 6-12 місяців, вартість 100-200 тис грн млн грн.

7) Облаштування сучасного спортивного майданчика для дітей – на теперішньому місці поруч з трансформаторною станцією чи деінде (футбол, баскетбол, волейбол, турнік, шведська стінка, інше).

8) Облаштування спортивного куточка для дорослих (турнік, бруси, шведська стінка – мінімум, можливо, прості тренажери). Місце – сподіваємось, з’явиться після розширення прибудинкової території.

9) Вирішення паркувальної проблеми у дворі – за рахунок а) максимального використання тимчасово вільних підземних паркінгів, б) розширення прибудинкової території та в) встановлення справедливих правил паркування у дворі. «Швидка допомога» та «пожежна машина» повинні мати можливість під’їзду до кожної секції. В будь яку годину доби.

10) Запровадження контролю за опаленням та використанням електрики в місцях загального користування (МЗК). Встановити необхідні лічильники, опублікувати відповідні дані – з метою мінімізації вказаних непродуктивних витрат.

11) Розвиток онлайн (інтернет) послуг – оплата внесків на утримання будинку в режимі онлайн, створення системи звітів про діяльність ОСББ, реалізація системи онлайн голосування жителів будинку тощо.

12) Створення сучасної пропускної системи у двір будинку – в першу чергу для транспорту (скільки можна наймати людину для натискання на кнопку шлагбауму?).

13) Запровадити в будинку роздільне збирання сміття.

Важливо: для реалізації вказаних завдань співвласникам будинку не буде необхідності сплачувати додаткові внески. Всі вказані витрати будуть сплачені з звичайних поточних внесків на обслуговування будинку.

* * *
Запрошуємо до обговорення на нашу сторінку в мережі Facebook