Запит до ЖЕКу про використання наших коштів.

Цікаво знати, куди ЖЕК діває наші гроші? Нам теж!

Робимо спробу зрозуміти це. Подаємо відповідний запит до ЖЕКу. Просимо підтримати – всі зацікавлені можуть підписати його у конс’єржа в 3й секції.

Товариству з обмеженою відповідальністю “ЦЕНТРБУДСЕРВІС”

Від небайдужих жителів багатоквартирного будинку за адресою:
вул. Дегтярівська, 25 А, корп. 1, м.Київ
22 травня 2016 року

З А П И Т

Ми хотіли б зрозуміти причини виникнення та можливості погашення величезної протермінованої заборгованості ТОВ «ЦЕНТРБУДСЕРВІС» перед «КиївЕнерго», тому просимо відповісти на наступні запитання:

1) Скільки окремо а) квартир та б) нежитлових приміщень НЕ сплатило повністю плату за березень 2016 року?

2) Скільки а) квартир та б) нежитлових приміщень мають протерміновану заборгованість перед ТОВ “ЦЕНТРБУДСЕРВІС” в сумі, що перевищує 3,000 грн?

3) Щодо якої кількості а) квартир та б) нежитлових приміщень, які мають протерміновану заборгованість перед ТОВ “ЦЕНТРБУДСЕРВІС”, проводиться її стягнення в судовому порядку (станом натепер)?

4) Яка плата встановлена для нежитлових приміщень за утримання будинку та прибудинкової території (за кв метр площі)?

5) Який загальний дохід був нарахований за березень 2016 року за утримання будинку та прибудинкової території та утримання служб консєржів?

6) Яка була загальна виручка (надходження коштів) ТОВ “ЦЕНТРБУДСЕРВІС” у квітні 2016 року? (від власників квартир та нежитлових приміщень в нашому будинку за всі види послуг).

7) Як були витрачені кошти, отримані ТОВ “ЦЕНТРБУДСЕРВІС” у квітні 2016 року? А саме, які були загальні витрати на заробітну плату працівників ТОВ, та які були 10 найбільших статей витрат у цьому місяці? (можна надати банківську виписку за вказаний місяць)