Що запитати у «Центрбудсервіс» на зборах?

Отже, управитель скликає в нашому будинку збори на 24 червня, з єдиним питання повістки дня про вибір форми управління на наступний рік.

Нам здалось, що для 400+ квартирного будинку, в якому ЖЕК ніколи не звітував про свою діяльність, тема зборів занадто вузька… Тому, ми вирішили її розширити дійсно актуальними питаннями життєдіяльності будинку, які наведені нижче.

Закликаємо жителів будинку прийти на збори за обговорити ці нагальні питання.

 1. Чому «Центрбудсервіс», маючи 460 тис грн протермінованих боргів, фактично не стягує заборгованість власників приміщень в будинку в судовому порядку? Скільки всього боржників у будинку? та По скільком боржникам подано позови до суду?
 2. Чому «Центрбудсервіс» не стягує з боржників судові витрати? (використовує на це наші кошти, оплачені на благоустрій будинку)
 3. Чому не впроваджено індивідуальні договори між власниками приміщень будинку та «КиївЕнерго» та «КиївВодоканалом»?
 4. Коли в нашому будинку з’явиться гаряча вода?
 5. З яких джерел буде виплачено майбутню пеню по протермінованому боргу перед «КиївЕнерго» (понад 300 тис грн за останні 3 роки)?
 6. Чому відеоспостереження в будинку встановлено неякісно, внаслідок чого не було зафіксовано обличчя крадіїв велосипедів? (у травні в нашому будинку було вкрадено 12 дорогих велосипедів, які, як підозрюється, були викрадені арендаторами однєї з квартир)
 7. Чому «Центрбудсервісу» не контролює арендаторів (квартир) в нашому будинку? (адже саме особи, які не володіють майном та проживають в будинку тимчасово, є групою ризику щодо злочинності та недбальства).
 8. Як «Центрбудсервіс» контролює незаконні ремонти в будинку?
 9. Які заходи протипожежної безпеки були проведені в нашому будинку за останні 3 роки?
 10. З яких джерел буде виплачено 140 тис грн боргу, пеню та судових витрат за позовом Антимонопольного комітету (інформація з реєстру судових рішень)?
  А також, з яких джерел буде виплачено 89 тисяч боргу, пеню та судових витрат за позовом ПП «Шериф-Захист» (інформація з реєстру судових рішень)?
 11. Які є гарантії, що «Центрбудсервіс» не буде оголошено банкрутом до кінця 2016 року (з огляду на його великі борги)?
 12. Чому «Центрбудсервіс» не надав відповідь на письмовий запит жителів будинку про його витрати на доходи?
 13. Як «Центрбудсервіс» витратив понад 10,000,000 гривень, які зібрав з нас «за обслуговування будинку» за останні 8 років?
 14. Навіщо «Центрбудсервіс» сплачує єдиний податок на прибуток (за ставкою 5% від суми всіх доходів, тобто, наших грошей оплачених за обслуговування), якщо він веде збиткову діяльність?
 15. Чому в компанії змінилось 10 директорів за останні 8 років?

* * *
Запрошуємо обговорити цю статтю на нашій сторінці в мережі Facebook