Перехід на індивідуальні договори з «КиївЕнерго»

Маючи космічні борги перед «КиївЕнерго», «Центрбудсервіс» чомусь псує настрій нам, добропорядним жителям будинку, які вчасно вносять всі платежі, вивішуючі в коридорах свої похмурі та бридкі оголошення.

Screenshot_6

Таким чином ЖЕК ніби готує нас до зими 2016 року, коли в квартирах буде дубак через несвоєчасне включення опалення. А директор «Центрбудсервісу» спокійно скаже – бачите, ми ж писали вам цілий рік, що є проблеми з платежами. Вони не вирішились, тому опалення й немає. Ми, мовляв, не винуваті.

Чомусь ЖЕК, маючи всі необхідні повноваження та необхідні кошти, роками не стягує заборгованість неплатників в судовому порядку.

То ж, ініціативні жителі будинку відвідали «КиївЕнерго» та після цього (тричі) звернулись до ЖЕКу, з пропозицією ефективного вирішення проблеми боргів.

Суть ідеї – перейти на індивідуальні договори з  «КиївЕнерго», щоб кожний житель будинку платив за своє опалення окремо, і не залежав від недбалого сусіда та ЖЕКу. Це прогресивний підхід, який прийнято в усьому цивілізованому світі. Для переходу на цю програму треба зібрати голоси 50%+1 квартир будинку.

Після 3-ї спроби ЖЕК пішов на зустріч і роздав конс’єржам спеціальні опитувальники для переходу на індивідуальні договори «КиївЕнерго».

То ж просимо вас виходячи з квартири чи повертаючись додому підійти на 20 секунд до конс’єржа та поставити в анкеті свій підпис.

Наш добробут залежить тільки від нас! Не будьмо байдужими!

(Матеріал з сайту d25a.in.ua, пишіть нам на адресу d25a.in.ua@gmail.com)

Screenshot_2

* * *
Запрошуємо обговорити цю статтю на нашій сторінці в мережі Facebook