Про сайт

Вітаю!

ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) – найефективніша на сьогодні форма управління будинком, передбачена українським законодавством та перевірена вже тисячами успішних впроваджень. Ключові переваги ОСББ:

А) відкритість та прозорість «фінансів» (повний громадський контроль над витратами);

Б) мінімальні витрати на адміністрування (відсутність ПДВ та податку на прибуток, відрахувань прибутку власникам, спрощений облік та звітність, інші переваги неприбуткової організації); та

В) урегульований законом порядок прийняття колективних рішень співвласниками будинку;

– що разом дають додаткові ресурси та можливості для розвитку будинку та прибудинкової території.

Це сайт створено та адмініструється Олександром Демченко, головою ініціативної групи з створення ОСББ в будинку 25А, корпус 1, по вул Дегтярівська в м.Києві з метою координації роботи з створення в нашому будинку ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) та задля ефективного управління його комунальним господарством.

Якщо Ви є прихильником ОСББ та ще не вказали це в опитувальниках, перейдіть на сторінку Опитування та вкажіть там свою позицію. Або надсилайте повідомлення та матеріали на електронну адресу d25a.in.ua@gmail.com.

Наш мобільний номер: (050) 450 0530 (працює в режимі вхідних СМС та повідомлень електронних сервісів – Viber, Whatsapp та Telegram).

photo_a_demchenko_reverseЯкщо Ви хочете щось змінити на краще, пропонуйте рішення, які Ви будете готові реалізувати – самостійно чи з допомогою інших жителів та цього інтернет сайту. Відгукніться у формі нижче – з радістю познайомимося з сусідами, налаштованими на прогресивні зміни.

Давайте разом підвищимо якість життя в нашому будинку!

З повагою, Олександр Демченко

Ваше ім'я*

Номер квартири/приміщення*

Ваш номер телефону*

Ваша електронна адреса*

Ваше повідомлення

500

* Це обов'язкове поле для заповнення